Korzyści dla najemcy

Jeśli masz doświadczenie z wynajmowaniem mieszkań, to pewnie masz dosyć pewnych powszechnych zjawisk. Oferujemy Ci najwyższą jakość usług i najlepszy standard. Nie lubimy zaskakiwać, a obie strony powinny wiedzieć dokładnie czego mogą się po sobie spodziewać.

 

Dlaczego nasza oferta najmu jest najlepsza? Tylko spójrz…

  • Jesteśmy profesjonalistami i dążymy do perfekcji. Wyraża się to w podstawach, o których często inni zapominają, jak szczegółowa umowa z najemcą. Wiesz czego się spodziewać od nas i czego wymagamy od Ciebie. Wszystko odbywa się legalnie, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.
  • Wszystkie dostępne informacje i dokładne zdjęcia pokoju i całego mieszkania znajdują się na naszej stronie. Oferujemy duży wybór pokoi w różnych lokalizacjach. 
  • W godzinach pracy jesteśmy dostępni, by Ci pomóc. Nie musisz martwić się o nieprzewidziane sytuacje, z którymi zmierzysz się sam. Stała opieka techniczna oraz administracyjna to rzadka wartość dodana - u nas jest to standard.
  • Nie jesteśmy biurem nieruchomości i nie zarabiamy na prowizjach. Nie stosujemy ukrytych opłat i sami ich nie lubimy. Wynajmujemy własne pokoje, dbamy o nie i o naszych najemców.
  • Nasze pokoje przystosowane są pod wynajem. Masz pewność, że nie będziesz musiał wyprowadzić się z dnia na dzień, bo mieszkanie zostanie sprzedane. Twój pokój może być Twoją ostoją przez kilka lat. Zamykasz go na klucz i nikt nie kręci się między Twoimi rzeczami. Cenimy Twoją prywatność!
  • Wszystkie opłaty wliczone są już w cenę najmu. Szybki Internet w Twoim mieszkaniu to standard. Nie zrzucamy odpowiedzialności za podpisywanie nowych umów na naszych klientów. Wchodzisz i mieszkasz!
  • Kuchnia w każdym mieszkaniu jest w pełni wyposażona. Nie potrzebujesz wyprawki, bo do dyspozycji otrzymujesz pełne wyposażenie naczyń i narzędzi kuchennych, w tym sprzęt AGD jak lodówka, mikrofalówka, czajnik elektryczny, żelazko oraz deska do prasowania.
  • Lubisz rano dłużej pospać? Zaciągasz zasłony i masz w pokoju mrok - to standard każdego naszego pokoju.